fbpx

RT Classic Garage w prasie motoryzacyjnej

28 grudnia 2022 RTClassicGarage

Mija kolejny rok naszej działalności. Jak sami wiecie, wszystko co robimy związane jest z pasją do motoryzacji, która towarzyszy nam praktycznie przez całe życie. Pasją tą dzielimy się z Wami za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz portali społecznościowych. Dzięki ciężkiej pracy zdobywamy coraz większe zasięgi. Pozwala nam to docierać z naszymi treściami do grup odbiorców, którym temat klasycznych samochodów nie jest obcy. Kolejnym krokiem miało być „wyjście” z internetu i pojawienie się w branżowej prasie. Taki właśnie krok poczyniliśmy czego efektem jest materiał w nowym magazynie motoryzacyjnym EVO. Zobacz RT Classic Garage w prasie!

Nowość w prasie motoryzacyjnej

RT Classic Garage w prasie motoryzacyjnej

Magazyn EVO to ekskluzywny dwumiesięcznik dla fanów motoryzacji, którego redaktorem naczelnym jest Adam Kornacki. Jest to globalna marka, założona w 1998 roku w Wielkiej Brytanii, tworzona przez najlepszych dziennikarzy. Współpracuje z najbardziej cenionymi fotografami motoryzacyjnymi w branży. Magazyn wydawany jest w 16 krajach nakładem ponad 2 milionów egzemplarzy.

Doświadczony zespół polskiej redakcji jest gwarancjom ekskluzywnych treści. Czytelnicy EVO w każdym numerze będą mieli okazję poczuć emocje, jakie towarzyszą kierowcom najlepszych samochodów świata oraz świadomie podjąć decyzję o zakupie auta swoich marzeń.

Magazyn znany jest z motoryzacyjnych treści premium: najświeższych informacji o premierach luksusowych i sportowych samochodów, eksperckich recenzji, pogłębionych testów i znakomitych sesji zdjęciowych.

EVO oferuje wiele świetnych artykułów a wśród felietonistów takie znakomitości jak Adam Małysz, znany polski skoczek narciarski, który odniósł wiele sukcesów na arenie międzynarodowej. W swojej karierze wygrał wiele zawodów Pucharu Świata oraz zdobył trzy złote medale mistrzostw świata. Małysz jest również dwukrotnym mistrzem olimpijskim, zdobywając srebro na Igrzyskach Olimpijskich w Salt Lake City w 2002 roku i brąz na Igrzyskach w Turynie w 2006 roku. Jest on jednym z najważniejszych i najlepszych skoczków narciarskich w historii Polski. Możemy znaleźć również teksty Macieja Wisławskiego, który jest jednym z najbardziej utytułowanych rajdowców w Polsce. Swoją karierę rajdową rozpoczynał od startów w 1973 za kierownicą Syreny 104. Rok później wystartował i zdobył tytuł najlepszego rajdowca za kierownicą Wartburga w Mistrzostwach okręgu warszawskiego. Od 1975 startuje już w rajdach jako pilot. Startował jako pilot polskich kierowców: Henryka Mandery, Andrzeja Lubiaka. W 1988 wystartował w pierwszym rajdzie obok Krzysztofa Hołowczyca (Polonez 1600). To właśnie z Hołowczycem święcił swoje największe sukcesy.

RT Classic Garage w magazynie EVO

RT Classic Garage w prasie motoryzacyjnej

W „EVO” nie zabrakło też miejsce na treści i artykuły związane z klasyczną motoryzacją. Dlatego jesteśmy dumni, że możemy pochwalić się obecnością RT Classic Garage w prasie. W trzecim numerze znajdziecie wstawkę z naszym udziałem.
Zachęcamy do lektury oraz gorąco polecamy – magazyn tworzony przez pasjonatów dla pasjonatów!

Kategorie: Aktualności