fbpx

Lista samochodów

Porsche 911(997) Carrera

Oferta nr 2095
Mercedes SEC 500

Mercedes SEC 500

Oferta nr 2085

Mercedes SL 550 (R230)

Oferta nr 2083

AUDI V8 Quattro

Oferta nr 2073

Mercedes E320

Oferta nr 1999

BMW 850i

Oferta nr 1997

Bentley Continental GT

Oferta nr 1901

BMW 750 individual

Oferta nr 1899

Mercedes CL 500 (C216)

Oferta nr 1829

Klasyczne samochody na zamówienie

Interesują Cię motoryzacyjne klasyki i chcesz mieć jeden z nich w swoim garażu, ale nie do końca wiesz jak się za to zabrać? Masz szczęście, bo jesteś w idealnym miejscu, gdyż klasyczne samochody na zamówienie to nasza specjalność! Z wielką przyjemnością wynajdujemy najciekawsze okazy
i doprowadzamy je do wyjątkowego stanu, który pozwoli Ci poczuć ducha poprzedniej epoki i wejść do prawdziwego wehikułu czasu! Zajmujemy się sprowadzaniem klasycznych samochodów od lat
i doskonale znamy się na swojej pracy, dlatego możemy zagwarantować Ci najwyższą jakość usług oraz pewność, że dostaniesz dokładnie to, na co się umawialiśmy.

Klasyczne samochody jako inwestycja

Wiele osób może zastanawiać się, czy sprzedaż klasycznych samochodów na zamówienie to opłacalne i przyjemne zajęcie – trzeba przecież poświęcić temu naprawdę sporo czasu, gdyż wiele tego rodzaju aut jest zaniedbanych i w momencie zakupu ani trochę nie nadaje się do wprowadzenia ich do firmowego portfolio. To właśnie w tym tkwi cały urok! Sprowadzamy na zamówienie samochody klasyczne, które interesują naszych Klientów, a podczas ich renowacji cofamy się w czasie do lat,
w których byliśmy maksymalnie zafascynowani motoryzacją jeszcze jako młode chłopaki. Nasza praca to czysta przyjemność, która przynosi mnóstwo korzyści obu stronom – Ty otrzymujesz klasyczny samochód na zamówienie, o jakim marzysz, a my pielęgnujemy naszą młodzieńczą pasję i czerpiemy satysfakcję z Twojego zadowolenia.

Zamów swój wymarzony model

Samochodowe klasyki na zamówienie to coraz częściej nabywane i budzące zainteresowanie egzemplarze, gdyż wielu Klientów chce wyróżnić się czymś specjalnym oraz mieć w swojej kolekcji coś, czego nie można nabyć w pierwszym lepszym salonie czy też w komisie. Im starszy i mniej spotykany model, tym trudniejsze stoi przed nami zadanie, jednak zawsze robimy wszystko co w naszej mocy, aby sprowadzić zamówione klasyczne auto, o jakim marzy nasz partner. Składając u nas zamówienie na klasyka możesz mieć stuprocentową pewność, że dotrzymamy słowa i dostarczymy Ci klasyczny model, którym sami chcielibyśmy jeździć – dobra renoma i opinia w motoryzacyjnym środowisku nie pozwalają nam pracować inaczej.

Jakie auta możemy dla Ciebie sprowadzić? Nasza oferta klasycznych samochodów na zamówienie nie jest w żaden sposób ograniczona i tak naprawdę wszystko zależy od tego, jakie są wymagania naszych Klientów. Marka, rok produkcji, wyposażenie, budżet – wszystko to sprawia, że wachlarz klasyków do zamówienia jest naprawdę obszerny i tylko od Twoich preferencji zależy, co dla Ciebie przygotujemy. Oczywiście, mamy w swoich szeregach sporo już sprowadzonych i uszykowanych pojazdów, jednak jeżeli masz swoje wymagania i marzenia, to nie ma żadnego problemu – możesz zamówić klasyczny samochód w RT Classic Garage.

RT Classic Garage to tylko sprawdzone klasyczne samochody

Ciekawią Cię kultowe auta i chcesz mieć jedno w swoim garażu? Skontaktuj się z nami, a spełnimy Twoje marzenie. RT Classic Garage to czołówka, jeśli chodzi o klasyczne samochody na zamówienie, dlatego możesz w pełni zaufać nam i czekać na efekt finalny. Daj nam znać, czego oczekujesz, a my wysłuchamy Cię i sprowadzimy zamówiony klasyczny model, który zrobi mega wrażenie!