fbpx

RT Classic Garage – z miłości do motoryzacji


Ulice są przepełnione mniej lub bardziej typowymi samochodami, które regularnie spotykamy na co dzień od wielu lat, jednak często ciężko się temu dziwić – czysto teoretycznie pojazd ma na celu bezpiecznie przewieźć nas z punktu A do punktu B. Niech pierwszy kamieniem rzuci jednak ten, kto nigdy nie obejrzał się za starym, klasycznym samochodem, który przeciął właśnie jego drogę. Doskonale wiemy, że w Twojej głowie przynajmniej raz pojawiła się myśl, aby usiąść za kierownicą wyjątkowego samochodu z duszą i klimatem z poprzedniej epoki. Przenieść się w czasie, wzbudzić zainteresowanie wszystkich wokół, posiadać coś, co mogą mieć tylko nieliczni – klasyczne auta są czymś, co od zawsze rozpala wyobraźnie nawet wśród ludzi, którzy nie są wielkimi fanami motoryzacji. Jeżeli należysz do osób, które chciałyby mieć swój własny klasyczny samochód w doskonałym stanie, to jesteś w odpowiednim miejscu. Poznaj RT Classic Garage Team! Z przyjemnością spełnimy Twoje marzenie.

Kto za tym stoi?


W młodości część idzie w kierunku sportu i fascynuje się piłką nożną czy koszykówką, inni interesują się kinem, muzyką albo książkami – nas od małego wciągnął z kolei świat samochodów, który z biegiem czasu przerodził się w sposób na życie. RT Classic Garage to historia dwóch przyjaciół, których połączyła motoryzacja i miłość do samochodów, zwłaszcza tych klasycznych. Ich historia, niepowtarzalny klimat, dusza oraz sposób na przeniesienie się o dziesiątki lat wstecz – wierzymy, że siadając za kierownicą klasyków wybieramy się we wspaniałą podróż do przeszłości. Z jednej strony zajmujemy się tym, bo to kochamy i często więcej czasu spędzamy w garażu, niż w domu. Z drugiej jednak chcemy wpływać także na innych – nie tylko zarażamy ludzi swoją pasją, ale też pomagamy spełniać marzenia i rozwijać sektor klasycznych aut w Polsce.

Najważniejsza zasada, jaką się kierujemy: ekipa RT Classic Garage do swojej rodziny przyjmuje tylko i wyłącznie sprawdzone klasyczne auta – każdy z naszych modeli to samochód nieskazitelny pod kątem technicznym i wizualnym. Nie bawimy się w dystrybucję samochodów, których sami nie jesteśmy pewni – zaufanie partnerów i Klientów można mozolnie budować latami, by w ciągu jednej chwili głupią wpadką zburzyć cały swój dorobek. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, aby spełnić nawet najbardziej wymagających nabywców – możemy zapewnić, że wysłuchamy Cię i otrzymasz od nas to, czego oczekujesz. Dbamy przy tym o nasz wizerunek oraz rozwój świata klasycznych aut w Polsce, dlatego z wielką chęcią bierzemy udział w różnego rodzaju eventach oraz akcjach charytatywnych – jesteśmy po prostu wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego!

Poznaj nasz GARAGE!


Zapraszamy do naszego świata