fbpx

Powiększamy flotę - RT Classic Garage

21 listopada 2022 RTClassicGarage

TEAM RT Classic Garage to nie tylko ludzie ale również auta, które tworzą Naszą firmę, dla tych osób, które jeszcze nie miały okazji tego zauważyć nasza flota powiększyła się o nowe auto – VW Caddy . Od 2 lat jest z nami laweta Renault Traffic, która pomaga nam transportować auta od i do klientów a teraz dołączył mniejszy( ale nie mały:)) Vw Caddy.

VW ma za zadanie służyć nam każdego dnia gdy trzeba coś podrzucić, odebrać koła do regeneracji czy spotkać się z klientem poza biurem. Auto wyposażone jest w oszczędny i trwały silnik 2.0 TDI w połaczeniu z automatyczną skrzynią DSG – naszym zdaniem najlepsza konfiguracja. Jak widać jest to przedłużona wersja MAXI. Oczywiście oprócz charakterystycznej oprawy graficznej dla RT Classic Garage auto przeszło szereg modyfikacji , które każdy fan motoryzacji i tego modelu szybko zauważy. Lubimy jak nasze auta się wyróżniają i tym razem nie mogło być inaczej tak , więc zmienione zostały m.in. zderzaki, doszło nowoczesne ledowe oświetlenie z przodu oraz tylne lampy z nowszego modelu. Zdecydowany wpływ na wygląd auta mają felgi nie inaczej jest w wypadku naszego Caddy – na aucie znajdują się 19-calowe felgi Rotiform w połączeniu z gwintowanym zawieszeniem. Do tego dochodzi szereg drobnych modyfikacji, których nie widać na pierwszy rzut oka a mają wpływ na wygląd jak choćby brak tylnej wycieraczki itp. Detale mają znaczenie 🙂

Nam auto bardzo się podoba a każda podróż dłuższa czy krótsza sprawia fun , więc auto spełnia jak najbardziej swoją rolę ale ma też to co lubimy – indywidualny charakter.
Do zobaczenia gdzieś na drodze !

Kategorie: Aktualności