fbpx

19 stycznia 2022 RTClassicGarage

O tym, że o samochód należy dbać wie, a przynajmniej powinien wiedzieć każdy kierowca. Bez znaczenia jest wiek auta. Prawdziwy miłośnik motoryzacji z taką samą troską podchodzi do wysłużonego „dwudziestolatka”, co do klasyka używanego przy wyjątkowych okazjach. Trzeba jednak pamiętać, że na klasyczne samochody trzeba nieco mocniej dmuchać i chuchać, aby zachować je w jak najlepszym stanie. Chcąc cieszyć się jego widokiem przez długie lata, należy używać najwyższej jakości kosmetyków samochodowych.

Kwestia pielęgnacji samochodu jest szalenie istotna, ale doskonale wiemy, że nie każdy właściciel przykłada do tego odpowiednio dużo uwagi. Wiele aut po prostu umiera na naszych oczach wskutek zaniedbań. RT Classic Garage na swojej drodze spotyka zdecydowanie cięższe wyzwania, bo pielęgnacja klasycznych samochodów to wielka odpowiedzialność – w końcu mamy tu do czynienia z egzemplarzami wyjątkowymi. Dlatego w tej kwestii zaufaliśmy najlepszym w swoim fachu – „Shiny Garage”.

Shiny Garage, czyli najwyższa polska jakość pielęgnacji samochodów

Shiny Garage to największy polski producent kosmetyków samochodowych. Prowadzą również warsztaty i szkolenia z zakresu detalingu, ponieważ podobnie jak my, są wielkimi miłośnikami motoryzacji i lubią dzielić się swoją pasją. Kosmetyki te znajdziecie w każdym garażu ceniącym jakość. Ogromny wybór preparatów do mycia, specyfików do ochrony lakieru, szyb czy pielęgnacji kół, a nawet środki do dekontaminacji, czyli usuwania substancji potencjalnie niebezpiecznych dla zdrowia. Denerwują Cię owady, które pozostają na masce czy tablicy? Chcesz odświeżyć tapicerkę auta? A może słyszałeś o czymś takim, jak hydrofobowa powłoka zabezpieczająca szyby i planujesz zastosować taką w swoim samochodzie? Wystarczy, że odwiedzisz stronę Shiny Garage i zerkniesz, co sklep ma w swojej ofercie – gwarantujemy, że znajdziesz tam tylko jakościowe preparaty. 

Przede wszystkim, najlepszą rekomendacją dla Shiny Garage może być fakt, iż z produktów tej marki korzysta RT Classic Garage. Skoro kosmetyki te idealnie sprawdzają się w pracy z klasykami, to jeszcze lepiej spiszą się przy pojazdach używanych na co dzień. Jeżeli dodamy do tego aspekt patriotyczny, jakim jest korzystanie z wysokiej jakości polskich produktów, to… chyba nie ma już się nad czym zastanawiać. Jesteśmy przekonani, że Twoje pierwsze zamówienie w Shiny Garage nie będzie jednocześnie ostatnim, bo najwyższa jakość sama się obroni.

Współpracujemy z najlepszymi

Nie polecalibyśmy czegoś, czego sami nie sprawdziliśmy i z czego nie korzystamy w naszej pracy nad konserwacją klasycznych aut. Dlatego śmiało możemy doradzić pielęgnację samochodu przy użyciu kosmetyków marki Shiny Garage – my pracujemy z nimi każdego dnia i podpisujemy się pod nimi w 100%. Chcielibyśmy, aby najlepsze klasyczne i sportowe auta w całej Polsce miały odpowiednią opiekę. Łączy nas nie tylko pasja do motoryzacji, ale również wspólny cel, jakim jest rozwój wysokiej jakości usług detailingowych i kosmetyków samochodowych. Cieszymy się, że możemy współpracować z najlepszymi. W końcu, brandy pod szyldem „Garage” muszą trzymać sztamę, prawda?

Kategorie: Aktualności