fbpx

Rok produkcji 1991

Przebieg 53 000 km

Pojemność 3299 cm³

Rodzaj paliwa benzyna

Moc 320 KM

Oferta nr 2376

SPRZEDANE

Porsche 911 Turbo generacji 964 to legenda – klasyka motoryzacji. Model ten stał się sławny i jest dziś już kultowy na całym świecie. Ten kształt coupe z charakterystycznymi spojlerami i silnikiem 3,3 turbo o mocy 320KM pozwoli Ci poczuć się niczym Will Smith i Martin Lawrence z kultowego filmu „Bad Boys”. To auto to kwintesencja Porsche . To auto z każdej perspektywy wygląda fenomenalnie i cieszy oko zarówno w ruchu jak i na postoju. Wzbudza zachwyt i uznanie gdziekolwiek się pojawi. 

Auto prezentowane w ogłoszeniu przeszło gruntowną renowację. Samochód znajduje się w Polsce od ponad 20 lat był w tym czasie uszkodzony i przez kilka lat stał na parkingu. Auto zostało skrupulatnie odbudowane.

Porsche 911 (964) Turbo - RT Classic Garage

Podwozie i podzespoły zostały wymienione na nowe. To samo dotyczy silnika – większość elementów jest nowa. Wnętrze auta jest oryginalne i nie przeszło renowacji. Dla zainteresowanych osób dużo szczegółowych zdjęć podzespołów i nadwozia. Auto posiada oryginalny komplet kluczyków i książkę serwisową z historią serwisową w serwisie Porsche. Kolor auta to silberrosametallic. Obecny stan auta można zweryfikować w autoryzowanym serwisie Porsche lub innym dowolnie wybranym.

Porsche 911 (964) Turbo - RT Classic Garage

Ten model i wersja to doskonała lokata kapitału – która jest również wielką radością i przyjemnością z obcowania dla każdego fana marki Porsche.

Zapraszam do kontaktu i zakupu.Przed przyjazdem proszę o kontakt telefoniczny.

Możliwość dostarczenia auta pod dom nabywcy w dowolne miejsce w Polsce.

Porsche 911 (964) Turbo - RT Classic Garage