fbpx

Rok produkcji 2003

Przebieg 77000 km

Pojemność 4966 cm³

Rodzaj paliwa benzyna

Moc 306 KM

Oferta nr 328

SPRZEDANE

Klasa S to zawsze symbol luksusu, prestiżu, innowacyjne auto, które podkreślało status właściciela. Tak był zawsze od pierwszej generacji Mercedesa klasy S, która powstała w 1972. Prezentowany egzemplarz to już czwarta generacji, wersja poliftowa przedłużona z napędem na wszystkie koła 4matic. Mercedes S 500 W220 to był w swoim czasie luksus najwyższego kalibru. Adaptacyjne zawieszenie, wentylowana tapicerka, czterostrefowa klimatyzacja. Żyć, nie umierać, aż się chce ruszyć w trasę, niezależnie od jej długości. W 1999 roku, gdy model W220 zastępował generację W140, był ogromnym stylistycznym i technologicznym krokiem w nowoczesność. Zadbany egzemplarz z niskim przebiegiem do dziś może być na wskroś imponujący. Ten to dopracowany model poliftowy, ma jedynie 77 tys. km przebiegu, a pod maską oczywiście świetny silnik V8, który napędza tu wszystkie koła.


Auto zarejestrowane w Polsce. Samochód zachowany w bardzo dobrym stanie. Wnętrze zachowane w bardzo dobrej kondycji. Auto w bardzo dobrym stanie zarówno mechanicznym, jak i wizualnym. Egzemplarz w pełni kompletny, zgodnie z oryginałem.

Wyposażenie:
– kompletne, jak na S500 przystało


Auto nie wymaga wkładu finansowego, gotowe do drogi i czerpania przyjemności z każdego pokonywanego kilometra –  jednostka benzynowa V8, coraz rzadsza w modelach marki i świecie nowoczesnej motoryzacji.
Zapraszam do kontaktu i zakupu.