fbpx

Rok produkcji 1994

Przebieg 196 000 km

Pojemność 2199 cm³

Rodzaj paliwa benzyna

Moc 150 KM

Oferta nr 370

SPRZEDANE

Prezentowany Mercedes E 220 Sportline Cabriolet A124 to wersja poliftingowa  –  względem A124 Cabrio w E klasa zmieniono atrapę chłodnicy, zderzaki i tylne światła.

To było tchnięcie wizualnej świeżości, co razem z nową paletą silników pozwoliło stworzyć samochód, który służyć może za wzór idealnego auta weekendowego przez całe dziesięciolecia.


Mercedes E 220 Sportline Cabriolet A124 ma pod maską nowoczesną, 16-zaworową jednostkę o pojemności 2,2 l i mocy 150 KM.

Ma również pakiet wyposażenia Sportline, obejmujący delikatnie obniżone i usztywnione zawieszenie, a także pakiet oznaczeń na błotnikach i gałce zmiany biegów.

Na pokładzie znajdziemy również automatyczną klimatyzację, skórzaną tapicerkę, elektrycznie regulowane fotele, a także wycieraczki przednich reflektorów.

Jest również windshott, chroniący pasażerów przed zawirowaniami powietrza podczas szybkiej jazdy bez dachu.

Wyposażenie:
– elektryczne szyby i lusterka,
– skórzana tapicerka,
– automatycznie składany dach.


Egzemplarz zostało sprowadzone do Polski z Niemiec. Był w posiadaniu fana marki, który poza prezentowanym modelem posiada jeszcze kilkanaście innych samochodów.

Auto zachowane w świetnej kondycji mechanicznej i blacharskiej. Auto zarejestrowane w Polsce – egzemplarz po pełnym serwisie, gotowy cieszyć nowego nabywcę.

Zapraszamy do RT Classic Garage.

Mercedes E 220 Sportline Cabriolet A124