fbpx

Rok produkcji 1983

Przebieg 52 000 km

Pojemność 2800 cm³ V6

Rodzaj paliwa benzyna

Moc 150 KM

Oferta nr 341

SPRZEDANE

Ford Sierra – model produkowany przez firmę Ford w latach 1982-1994.

Prezentowany egzemplarz to jedna z topowych wersji modelu z silnikiem sześciocylindrowym pod maską o pojemności 2772 cm³ i mocy 110 kW (150 KM).

XR4i wyraźnie różnił się od innych wariantów Sierry świadomie demonstrowanym sportowym charakterem. Z szarymi listwami nadkoli, felgami aluminiowymi 5 1/2×14” W kolorze czerwonym zaprezentowano kokpit, drzwi i panele boczne oraz gałkę zmiany biegów pięciobiegowej skrzyni biegów. Auto zawiera spoilery i emblematy charakterystyczne dla tej wersji.


Prezentowany egzemplarz został sprowadzony z Niemiec – pełna dokumentacja, książki serwisowe itp. Samochód zachowany w bardzo dobrym stanie. Wnętrze zachowane w świetnej kondycji . Pod maską 6 cylindrowa jednostka 2,8 zapewnia świetne wrażenia z jazdy.


Auto w bardzo dobrym stanie zarówno mechanicznym i wizualnym. Egzemplarz w pełni kompletny , zgodnie z oryginałem. Wnetrze w świetnym stanie w pełni oryginalne. Auto nie wymaga wkładu finansowego, gotowe do drogi i czerpania przyjemności z każdego pokonywanego kilometra. Jazda nim to czysta przyjemność.