fbpx

Rok produkcji 2006

Przebieg 88000 km

Pojemność 3246 cm³

Rodzaj paliwa benzyna

Moc 343 KM

Oferta nr 308

SPRZEDANE

BMW Z4M to czystej krwi samochód sportowy, łączący dynamiczną sylwetkę z długą maską i nisko osadzonymi fotelami z pięknym designem. Pod jego maską odnajdziemy silnik S54B32, czyli rozwijaną od czasów E36 doskonałą sześciocylindrową, wolnossącą jednostkę, która w tej wersji osiąga ponad 100 KM z litra pojemności. 343 KM przy masie poniżej 1500 kg gwarantuje fenomenalną zabawę, a niski nakład produkcji (5070 sztuk) obiecuje wzrost wartości już w najbliższym czasie.


Egzemplarz zachowany w bardzo dobrym stanie. Wnętrze zachowane w bardzo dobrej kondycji – świetne fotele w pełni elektryczne. Auto w bardzo dobrym stanie zarówno mechanicznym i wizualnym – pokonywanie każdego kilometra to ogromna przyjemność, a otwarty w czasie jazdy dach tylko potęguje te doznania i dostarcza dodatkowych wrażeń.

Wyposażenie:
– elektryczne fotele,
– elektrycznie składany dach,
– elektryczne szyby i lusterka,
– klimatyzacja,
– komputer pokładowy,
– skórzana tapicerka,
– ABS, ESP,
– poduszki powietrzne,
– centralny zamek itd.


Egzemplarz w pełni kompletny, zgodnie z oryginałem. Auto po serwisie i wymianie oleju. Oryginalny niski przebieg. Piękny lakier zabezpieczony powłoką ceramiczną wraz z certyfikatem wykonania usługi. Niepowtarzalny kolor nie pozwala przejść obok tego auta obojętnie.