fbpx

Rok produkcji 1981

Przebieg 152 000 km

Pojemność 3500 cm

Rodzaj paliwa benzyna

Moc 218 KM

Oferta nr 266

SPRZEDANE

BMW 635 CSI (E24) piękny, stylowy i szybki samochód, który piorunujące wrażenie może zrobić w szczególnie ciekawym kolorze. Prezentowany egzemplarz pochodzi z rynku niemieckiego, przejechał dotąd 152 tys. km i w czerwony kolorze wygląda doskonale. Odstępstwem od fabrycznego wyglądu są piękne felgi BBS RS. To kultowe koło debiutowało w 1983 roku, jaka pierwsza 3-częściowa felga firmy BBS dedykowana do samochodów produkcyjnych.


MW serii 6 generacji e24. Jest to wersja 635, a pod maską znajduje się 6-cylindrowy silnik o mocy 218 KM i pojemności 3,5 litra. Egzemplarz sprowadzony z Niemiec. Auto zarejestrowane w Polsce. Samochód zachowany w bardzo dobrym stanie. Wnętrze zachowane w świetnej kondycji – skóry uszyte na nowo w Polsce na wzór oryginalnych. Auto stoi na kultowych felgach marki BBS model RS w rozmiarze 18 cali.

Wyposażenie:
– elektryczne szyby,
– elektryczne lusterka,
– szyberdach,
– fabryczne radio,
– komputer pokładowy,
– skórzana tapicerka itd.


BMW 635 CSI (E24) w bardzo dobrym stanie zarówno mechanicznym, jak i wizualnym. Egzemplarz w pełni kompletny, zgodny z oryginałem. Auto gotowe do drogi i czerpania przyjemności z każdego pokonywanego kilometra – świetna jednostka benzynowa R6. Auto to typowy funmaker – wzbudza ogromne zainteresowanie i uśmiech dosłownie wszystkich, gdzie się tylko pojawi. Jazda nim to czysta przyjemność. Zapraszamy do RT Classic Garage!