fbpx

Rok produkcji 1999

Przebieg 215 000 km

Pojemność 5379 cm³

Rodzaj paliwa benzyna

Moc 326 KM

Oferta nr 1899

SPRZEDANE

BMW 750i E38 jakością wykończenia i komfortem przebija wiele nowszych modeli. Ma też coś, o czym właściciele najnowszych samochodów bawarskiej marki mogą już tylko pomarzyć – silnik w królewskim układzie V12.
Prezentowany egzemplarz został sprowadzony do Polski ze Szwecji. Prezentowany egzemplarz to bardzo rzadki zestaw kolorystyczny w wersji individual – kolor ALPINWEISS 3 (300) oraz wyjątkowe wnętrze z niebieską skórą Light Blue Nappa Leather(n9/p1). Według dostępnych źródeł powstało tylko 12 sztuk z tym wnętrzem generacji e38 w tym jedna BMW 750i po lifcie – prezentowane w ogłoszeniu. Auto gotowe do tego by cieszyć nowego nabywcę . Auto zachowane w bardzo dobrym stanie wizualnym i mechanicznym. Prezentowany egzemplarz posiada drugą powłokę lakierniczą na całym aucie – został odświeżony. Pod maską świetna kultowa już jednostka benzynowa V12 o pojemności 5,4 litra.Auto zarejestrowane w Polsce. Wnętrze zachowane w świetnej kondycji. Egzemplarz w pełni kompletny. Auto po serwisie wymianie oleju, filtrów itp. Koła po regeneracji – kultowy model styling 37. Do auta jest dołączona oryginalna książka serwisowa , pilot oraz próbnik skory.
Świetna jednostka benzynowa V12 , coraz rzadsza w modelach marki i świecie nowoczesnej motoryzacji co stanowi bardzo dobra inwestycję a jednocześnie daje ogromną radość z jazdy. Rok produkcji 1999 – wersja po lifcie. Zapraszamy do RT Classic Garage.