fbpx

Rok produkcji 2007

Przebieg 62 000 km

Pojemność 5998 cm³

Rodzaj paliwa benzyna

Moc 560 KM

Oferta nr 1901

SPRZEDANE

Bentley Continental GT to wspaniały, brytyjski styl, który ubogacony został w 2003 roku niemiecką techniką najwyższej klasy. Nobliwy, stanowczy i głęboki w brzmieniu. Taki jest jego silnik o konstrukcji W12, z czterema rzędami cylindrów i dwiema turbosprężarkami. Rozwija 560 koni mechanicznych, moc przenosi ma 4 koła za pośrednictwem 6-stopniowej skrzyni automatycznej i pozwala rozpędzić się do 314 km/h, a pierwsza setka jest tu w zasięgu już po 4,8 s. Sylwetka? Nawiązuje do wspaniałych tradycji marki Bentley. Cztery okrągłe światła, ogromny, siatkowy grill i linie, które dzięki swoim obłością zdają się zmniejszać jego ogromne wymiary. Wnętrze luksusowe, ze wspaniałą skórą, detalami z polerowanego metalu i królującym na desce zegarkiem Breitling.

Bentley Continental GT - RT Classic Garage


Prezentowany egzemplarz przyjechał do Polski z Japonii, gdzie został zakupiony bezpośrednio na aukcji. Auto przeszło w Polsce serwis i jest gotowe do użytkowania.
Egzemplarz w świetnym stanie i konfiguracji gwarantuje nie tylko fenomenalne wrażenia z jazdy ale również lokatę kapitału.
Zapraszam do kontaktu i zakupu w RT Classic Garage. Przed przyjazdem proszę o kontakt telefoniczny.
Możliwość dostarczenia auta pod dom nabywcy w dowolne miejsce w Polsce.

Bentley Continental GT - RT Classic Garage