fbpx

Rok produkcji 2002

Przebieg 118 000

Pojemność 1781 cm3

Rodzaj paliwa benzyna

Moc 225 KM

Oferta nr 2933

42 900 PLN (9,988 EUR)

Umów się na jazdę próbną!

Audi TT od pierwszego dnia swojej premiery wzbudzało duże zainteresowanie i zdaniem wielu dziennikarzy motoryzacyjnych wyprzedziło swoją epokę. W tym aucie znajdziemy wiele designerskich elementów jak choćby zamykany wlew paliwa jak rodem z motocykla czy designerskie elementy wnętrza jak zamykana klapka zasłaniająca radio z logiem auta. Audi TT zostało zaprezentowane po raz pierwszy w październiku 1998 roku.


Pierwszy w historii Audi kompaktowy samochód sportowy trafił do sprzedaży jesienią 1998 roku, krótko po premierze. Prezentowany egzemplarz to wersja z 20-zaworowym, doładowanym silnikiem o pojemności 1,8 i mocy 225 KM z napędem na cztery koła. Mocniejsza wersja różniła się od podstawowej większą turbosprężarką, zmodyfikowanym układem wydechowym oraz dodatkowym intercoolerem. Wszystko to powoduje , że auto prowadzi się fenomenalnie jak przyklejone do jezdni.


Oferowane auto pochodzi z Japonii , jest bezwypadkowe. Auto po przypłynięciu do Polski przeszło serwis i detailing , jest zarejestrowane i nie wymaga żadnych napraw . Prezentowany egzemplarz to doskonały przykład jak w świetnym stanie zachowane egzemplarze można znaleźć w Japonii – auto jest w pełni zgodne z oryginałem ma komplet książek serwisowych oraz 2 kluczyki. Zapraszam do kontaktu i zakupu.