fbpx

Rok produkcji 2002

Przebieg 118 000

Pojemność 1781 cm3

Rodzaj paliwa benzyna

Moc 225 KM

Oferta nr 2933

SPRZEDANE

Audi TT od pierwszego dnia swojej premiery wzbudzało duże zainteresowanie i zdaniem wielu dziennikarzy motoryzacyjnych wyprzedziło swoją epokę. W tym aucie znajdziemy wiele designerskich elementów jak choćby zamykany wlew paliwa jak rodem z motocykla czy designerskie elementy wnętrza jak zamykana klapka zasłaniająca radio z logiem auta. Audi TT zostało zaprezentowane po raz pierwszy w październiku 1998 roku.


Pierwszy w historii Audi kompaktowy samochód sportowy trafił do sprzedaży jesienią 1998 roku, krótko po premierze. Prezentowany egzemplarz to wersja z 20-zaworowym, doładowanym silnikiem o pojemności 1,8 i mocy 225 KM z napędem na cztery koła. Mocniejsza wersja różniła się od podstawowej większą turbosprężarką, zmodyfikowanym układem wydechowym oraz dodatkowym intercoolerem. Wszystko to powoduje , że auto prowadzi się fenomenalnie jak przyklejone do jezdni.


Oferowane auto pochodzi z Japonii , jest bezwypadkowe. Auto po przypłynięciu do Polski przeszło serwis i detailing , jest zarejestrowane i nie wymaga żadnych napraw . Prezentowany egzemplarz to doskonały przykład jak w świetnym stanie zachowane egzemplarze można znaleźć w Japonii – auto jest w pełni zgodne z oryginałem ma komplet książek serwisowych oraz 2 kluczyki. Zapraszam do kontaktu i zakupu.